MASÁŽNE TERAPIE

Orchid sa môže pochváliť pestrou ponukou masáží vykonávanými skúsenými Thajskými terapeutmi v centre mesta Trenčín, ktoré spolu s balíčkami vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.
 
 

Tradičná Thajská masáž
Táto masáž je starobylým liečením s koreňmi jogy, Ayurvédy a budhistických duchovných praktík používaných už pred viac ako 2500 rokmi. Thajská masáž využíva pasívne strečing, palming a palcovanie pozdĺž energetických línií tela, aby sa zvýšila pružnosť, uvoľnilo svalové a kĺbové napätie a vyvážili energetické systémy tela.
Balijská masáž
Staroveká masáž Bali, Indonézia. Použitie rôznych techník, vrátane hlbokej tkanivovej masáže, akupresúry a aromaterapie na zlepšenie hlbokej relaxácie a upokojenia bolestivých svalov.
Aroma olejová masáž
Kombinácia ľahkého až stredného tlaku a dlhých upokojujúcich ťahov so zmesami aromatických olejov, vynikajúca na uvoľnenie svalového napätia a zvýšenie krvného obehu.
Thajská aromatická masáž
Táto masáž v sebe spája tradičnú thajskú masáž so zmiešaným olejom, ktorý zlepšuje krvný obeh a znovu dodáva energiu.
Masáž chrbta a ramien
Po namáhavom tréningu alebo celodennom posedení v kancelárii vám masáž na chrbát a plece s hlbokým uvoľňovaním pomôže zmierniť napätie a stuhnutosť svalov.
Tehotenská masáž
Špeciálna pozornosť pre matku, ktorá pomáha znižovať stres, znižuje opuchy rúk a nôh.
Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavy pomocou teplého oleja aplikovaná jemne a so zameraním na masážne tlakové body pozdĺž hlavy, krku a ramien, často pomocou kruhových masážnych ťahov na zlepšenie stavu vlasov a pokožky hlavy.
Masáž tváre
Jemná, upokojujúca a stimulujúca masáž tváre udrží pokožku mladú, hladkú a pevnú.
Thajská masáž chodidiel
Staroveká thajská masáž chodidiel sa zameriava na chodidlá, dolnú časť nôh a kolená. Masážny terapeut pomocou rúk aplikuje masážny tlak na konkrétne oblasti chodidiel, naťahuje ich a používa akupresúru so zaoblenou drevenou tyčinkou. Relaxačná masáž chodidiel podporuje zdravý krvný obeh chodidiel a nôh a zlepšuje spánok.

 
 
NAŠE BALÍČKY
 

Leelawadee ~ 45 min/28 EUR
Vyčistite pleť a odstránte napätie chrbta s jemným pílingom a masážou hlboko do svalového tkaniva.
( 15 minútový peeling chrbta, 30 minútová masáž chrta a ramien )
Jasmine ~ 60 min/36 EUR 
Doprajte si osviežujúci rituál, skvelý pre tých, ktorí sa potrebujú zbaviť  únavy z nôh a chodidiel. Začneme teplým namočením nôh a exfoliaciou s použitím morskej soli, nanesením upokojujúceho  oleja a použitím  techniky pevných  dlaní, končekov prstov a tlakových bodov

( 15 minútové namočenie a peeling chodidiel, 45 minuútová masáž chodidiel a nôh )

Lotus ~ 90 min/46 EUR 
Celotelová terapia určená na vyhladenie, hydratáciu pokožky a relaxáciu namáhaných svalov. Telový peeling hlboko vyživuje pokožku a umožňuje vám naplno využiť výhody masáže aromatickým olejom
( 30 minútový peeling | 60 minútová masáž )